korfu zeleny ostrov

Zdrojový kód Dovolená - Řecko Zdrojový kód Dovolená - Řecko Zdrojový kód Dovolená - Řecko

PŮJČOVNA AUT NA KORFU

dnešní datum

invia.cz

inzerce zdarma

Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, autoinzerce, inzerce zvířat, motoinzerce, psi, kočky,...

google

Vlastní vyhledávání

korfu

TOPlist

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

INVIA CZ

almiros

AlmirosAquapark Almiros Těm z Vás, kteří dávají přednost klidnějšímu prožití dovolené, doporučujeme pobyt v Almiros, který se nachází na okraji rušného letoviska Acharavi. Místní proslavená písečná pláž je naprostým protikladem, přelidněných pláží v ostatních částech ostrova, a je předurčena k relaxaci, odpočinku a koupání, které si můžete zpestřit, třeba pobytem u bazénu, nebo posezením v některé z místních restaurací. V Almiros je k dispozici obchod, avšak pro větší nákupy doporučujeme navštívit 2 km vzdálené letovisko Acharavi, kam se dostanete buďto procházkou, nebo pravidelnou autobusovou dopravou.

Poloha:
studia se nacházejí přibližně 250 m od překrásné písčité pláže. Součástí komplexu je restaurace s vynikající domácí kuchyní. Klienti mohou využívat bazén v přilehlém hotelovém komplexu.

Náš názor:
Ubytování ve studiích Liberty, doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klidné a pohodové místo k odpočinku. Pokud dáváte přednost kvalitnímu koupání na nepřelidněné pláží, před ruchem velkého letoviska, jistě Vás volba letoviska Almiros nezklame!

taverna lybertys-ALMIROS

P1000409.JPG

 
Dovolená - Řecko